PR článek, text pro web

Potřebujete získat zákazníky, návštěvnost webu či zvýšit prodeje?

Objednejte si od nás PR články či texty pro web!

Co je PR článek?

PR článek je krátký text, který slouží k propagaci vaší firmy, produktu nebo služby. PR článek oznámí lidem, kdo jste, co děláte, případně co jim nabízíte. Do reklamy se toho skutečně mnoho nevejde a stojí pořádný balík peněz. Proto je PR článek perfektní formou prezentace firmy, kde můžete nenásilně seznámit čtenáře se svou nabídkou. Kvalitně napsaný PR článek by měl být zajímavý, informativní a snadno čitelný, což pro vás zajistíme! Díky PR článkům si získáte stabilní čtenáře a návštěvníky webu. V důsledku zpětných odkazů získáte lepší indexaci v internetových vyhledávačích, jako je Google či Seznam. PR článek také přivede lidi na váš web. Pokud článek není jen shlukem klíčových slov a nesmyslných frází, lidé ho budou číst. A pokud je zaujme, díky zpětným odkazům jednoduše kliknou přesně tam, kam chcete.

Rádi pro vás zpracujeme i poutavé texty pro web!

Co je text pro web?

Text pro web je klíčovým prvkem vašeho online marketingu. Musí být psán tak, aby byl přístupný a srozumitelný pro širokou veřejnost. Text na webu by měl být zaměřen na potřeby zákazníka. Pokud chcete, aby si vaši zákazníci koupili váš produkt nebo službu, musíte jim ukázat, jak jim může pomoci vyřešit jejich problémy. Toto pro vás rádi zajistíme. Kvalitně napsaný text pro web musí být také optimalizovaný pro vyhledávače, aby došlo ke zvýšení návštěvnosti vašeho webu.

Cena je za 1 normostranu = 1800 znaků včetně mezer.

Proč si objednat texty od profesionálů?

Určitě se můžete pokusit sepsat PR články a texty pro web nejprve sami. Nicméně jen málokdo píše tak často jako profesionální copywriter. Zkušený copywriter si ve srovnání s laikem umí lépe pohrát se slovy. Hotový text navíc zkontroluje nejprve copywriter, potom korektor a také klient (tedy vy nebo váš zaměstnanec). Takový postup minimalizuje riziko jakýchkoliv chyb a nedostatků (ať už gramatických, nebo faktických).

Co potřebujeme od vás?

1.     téma článku

2.     URL webu

3.     klíčová slova pro SEO optimalizaci

4.     termín dodání

5.     stěžejní myšlenky či osnovu článku (+ můžete připsat i vaši představu, přání, jak by to mělo vypadat apod.)

Kolik to stojí?

500 Kč  1 normostrana

Cena je konečná, nejsme plátci DPH.

Objednat