Veřejná obchodní společnost (v.o.s.)

Veřejná obchodní společnost je nejjednodušším typem obchodní společnosti. Veřejnou obchodní společnost musí založit minimálně dva společníci, mohou to být jak fyzické, tak právnické osoby. Výhodou je poměrně jednoduché a rychlé založení, větší důvěryhodnost než v případě podnikající fyzické osoby a skutečnost, že není potřeba žádný základní kapitál. Nevýhodou je pak skutečnost, že společníci ručí za dluhy veřejné obchodní společnosti vlastním majetkem.

Zaujala vás možnost podnikání prostřednictvím veřejné obchodní společnosti? Chcete ji založit? Neváhejte nás kontaktovat. Se založením veřejné obchodní společnosti vám rádi a ochotně pomůžeme a zajistíme vše potřebné.

Připravíme veškerou dokumentaci, kterou si s vámi odsouhlasíme, vyřídíme živnostenské oprávnění společnosti a zajistíme veškeré kroky vedoucí k zápisu společnosti do obchodního rejstříku. Založení veřejné obchodní společnosti lze realizovat zcela na dálku. Pokud preferujete osobní setkání, jedna schůzka je dostačující k vyřízení všech formalit. Založení veřejné obchodní společnosti obvykle trvá 3–7 dní.

Kolik to stojí?

 10 900 Kč  Standardizovaná v.o.s. – ekonomická varianta (2 společníci a 1 jednatel, kapitál 100 Kč, volné živnosti, standardizovaná společenská smlouva)
 13 900 Kč V.o.s. na míru – vše podle vás – počet společníků, statutárních orgánů, struktura společnosti, společenská smlouva, volná živnost

Cena je konečná a zahrnuje i poplatky rejstříkovému soudu, živnostenskému úřadu, v případě v.o.s. na míru i konzultaci s právníkem aj. Nejsme plátci DPH.

Příplatkové služby:

2500 Kč Řemeslná nebo vázaná živnost (1 živnost), cena je včetně správního poplatku živnostenskému úřadu
5500 Kč Koncesovaná živnost (1 živnost), cena je včetně správního poplatku živnostenskému úřadu
500 Kč Každá opakovaná úprava dokumentace k založení v.o.s.

Objednat

Nabízíme i doplňkové služby, jako je např. registrace na finančním úřadu, registrace na zdravotní pojišťovně či České správě sociálního zabezpečení. Více informací zde: